19. 2. - 4. 3. 2012 Výstava v Knihovně městyse Lysice

30.01.2012 20:15

V neděli 19. února 2012 ve 14 hodin byla slavnostně vernisáží zahájena výstava dvou vysokoškolských pedagožek a také umělkyň

ve výstavní síní knihovny v Lysicích. Výstava potrvá do neděle 4. března 2012.

Společný plakát s pozvánkou na výstavu: Výstava Za horizontem viděného.pdf (184,1 kB)

Vystava_Lysice_Dr._Habrom.pdf (57,8 kB)

Vystava_Lysice_Dr._Sztablova.pdf (142,3 kB)

Vystavuje zde paní Dr. Danuše Sztablová, která působí na Ostravské univerzitě v Ostravě, Pedagogické fakultě. V Lysicích představuje své obrazy vytvořené počítačovou grafikou.

Druhou autorkou je paní Dr. Gabriela Rokosz-Habrom z polské Ratiboře, která zde prezentuje zlomek své umělecké tvorby - uměleckou fotografii.

Společně se účastní svými obrazy s názvem Za horizontem viděného...

O hudební zážitek se na vernisáži postarala studentka brněnské konzervatoře, slečna Eva Libichová z Adamova, která zahrála několik skladeb pro klasickou kytaru.

Průvodní slovo proslovil pan Pavel Svoboda.

Přijměte, prosím, tuto pozvánku do nedalekých Lysic a přijďte se podívat na obrazy se skrytou hloubkou, krásou i vnitřní filozofií.

Otevřeno je vždy v pondělí, úterý, čtvrtek a neděli od 14 - 17 hodin.